Email: Hasło:

Krótka instrukcja w jasny i czytelny sposób wyjaśnia zasadę funkcjonowania serwisu.

1. W pierwszej kolejności musisz się zarejestrować. Podaj poprawny email! To na ten adres w razie czego dostaniesz powiadomienie o dostępności biletów.

2. Potwierdź adres email klikając w link w wiadomości od nas (w razie problemów sprawdź folder SPAM).

3. Teraz możesz zalogować się za pomocą adresu email i hasła podanego przy rejestracji.

4. Na stronie nie podajemy żadnych danych osobowych, dbamy o Waszą prywatność. Dane podajesz podczas zakupu biletów w serwisie łączynaspiłka.

5. Po zalogowaniu automaycznie zostaniesz przeniesiony do panelu.

Teraz kolejno wybierz wydarzenie, które Cię interesuje a aplikacja sprawdzi za Ciebie dostępność biletów.

Strona automatycznie co 60 sekund dokonuje sprawdzenia.

Niestety wprowadzamy ograniczenie ze względu na kombinowanie osób, które dostały narzędzie za darmo... Jeżeli chcesz dostawać powiadomienia email o nowych biletach należy dokonać dowolnej wpłaty i wesprzeć tworzenie aplikacji

Jeżeli nie chcesz śledzić biletów na stronie samodzielnie to już nie musisz tego robić! Wesprzyj aplikację dowolną kwotą i daj nam znać.

Odwdzięczymy się! Otrzymasz dostęp do checkboxa "ptaszka" po zaznaczeniu którego będziesz dostawać od nas automatyczne powiadomienia o biletach na email. Dodatkowo będąc na stronie aplikacja będzie weryfikować stan biletów nie co minutę a co 30 sekund.

no coś wolnego mi się znalazło - trzeba to sprawdzić!

Kliknij w czrwony komunikat i zaloguj się w nowym oknie na stronie łączy nas piłka. (najlepiej zapamiętaj dane logowania w przeglądarce by w razie powiadomienia o dostępnych biletach na mecz reprezentacji Polski poszło szybciej)

Wybierz konkretny sektor, jak najszybciej wybierz interesujące bilety, dokonaj rezerwacji i zakupu. POWODZENIA! :)

Ja natychmiast dostaję powiadomienie o nowej wiadomości email w telefonie i reaguję dosłowie w ciągu 30 sekund. (nie muszę wchodzić na aplikację tylko klikam link bezpośrednio w wiadomości z powiadomieniem)

Oczywiście nie gwarantuję, że zdążysz kupić bilet na mecz Polski i "wejść na stadion", ale myślę, że teraz masz większe szanse :).